Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye İste Nedir?


Nakliye İste Şirketi tarafından lojistik sektöründe hizmet vermek amacıyla, nakliye, yazılım ve işletme alanında tecrübeli uzman kadrosuyla kurulan web’de hizmet veren bir nakliye platformudur. Nakliye İste, güvenilir nakliye firmaları ile sorunsuz taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterileri (kurumsal, bireysel) bir araya getiren sabit ve değişmeyen fiyat politikasına sahip bir platformdur.


Nakliye iste için üyelik gerekli midir?


Hayır, Nakliye İste üzerinden taşıma talebinde bulunabilmeniz için sadece telefon ve adres bilgilerinizi girerek anında araçlarımızı çağırabilir, evinizi taşıma için anında standart fiyat ve ek hizmetler ile değişmeyen fiyatlar üzerinden evinizi taşıtabilirsiniz.


Neden Nakliye İsteyi kullanmalıyım?


Nakliye İste nakliye ihtiyacınızı taşıma sonrasında değişmeyen ve uzaklık üzerinden hesaplama algoritması ile standart bir fiyat ile taşımaktadır. Ek olarak, ev taşıma hizmetlerinde ise, kat bilgisi, asansör veya mesafe gibi bilgilere ihtiyaç duymadan, sabit fiyatlar ile hizmet veren bir pazar yeridir. Kısaca, evinizi veya parça eşyanızı taşırken "fiyat değişecek mi?, nakliyeciye ulaşamıyorum acaba gelecek mi?" gibi soruları kendinize sormanıza gerek kalmadan, güvenilir bir şekilde taşımanızı yaptırabilir, tüm taşıma tutarını ister kredi kartı ister nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Nasıl rezervasyon oluşturabilirim?


www.nakliyeiste.com sitemizden giriş yaparak, mağazadan taşıyalım / evinizi taşıyalım veya parça eşyanızı taşıyalım seçeneklerinden size uygun olan hizmeti seçerek talebinizi oluşturabilirsiniz. Yapacağınınz hizmet seçimi sonrası, parça eşya taşıma hizmeti araç seçenekleri ve fiyatları görüntülenecektir, ev taşıma hizmeti için oda sayısı üzerinden standart fiyatlarımıza ulaşacaksınız. Tarih seçimi yaptıktan sonra, ilerlediğiniz hizmet için alabileceğiniz ek hizmetler sıralanacaktır, bu seçimleri yaptıktan sonra hızlı üye olma ekranı gelecek ve telefon doğrulaması yapılacaktır. Rezervasyon sonrası "Talebiniz başarıyla oluşturulmuştur." Mesajını göreceksiniz. Nakliye İste nakliye ekibi sizi taşıma öncesi arayarak gerekli detay adres bilgilerini alacak ve taşımanızı güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir.


Nakliye İstenin avantajları nelerdir?


Nakliye İste hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal kullanıcılara yönelik çözüm üreterek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilere kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Nakliye İste fiyat politikası araç kapasitelerine göre açılış ücretleri ve kilometre bazında araç tipine özel bir çarpan ile hesaplanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sonrası ek ücret ve değişen fiyatlardan korunmuş olursunuz.Ne zaman sipariş verebilirim?


7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman taşıma hizmeti için rezervasyon oluşturabilirsiniz.
Nasıl ödeme yapabilirim?


www.nakliyeiste.com sitemiz üzerinden ister kredi kartı ile ister nakit ödeme seçeneğini seçerek rezervasyonunuzu oluşturabilir, kredi kartınızdan ödemenizi otomatik olarak yapabilir veya Nakliye İste nakliye ekibine ödemenizi nakit olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.


Kredi kartı İle ödeme yapmak güvenli midir?


Kredi kartı ile ödeme işlemleri shopier pazar yeri platformu üzerinden güvenilir olarak yapılabilmektedir. Ayrıca, SSL Sertifikası ile kredi kartı bilgileriniz koruma altına alınmaktadır.


Fiyatlar nasıl hesaplanıyor?


Parça eşya taşıma hizmetlerinde araç tipine göre değişen açılış ücretleri ve kilometre başına araç tipine göre çarpan belirlenerek hesaplama yapılmaktadır. Fiyatlandırmaya ek, isteğe bağlı olarak eşya taşımaya yardımcı eklenebilir, bu hizmet kişi başı sabit olacak şekilde belirlenmiştir. Platform üzerinden rezervasyon oluştururken yaka değişikliği (Avrupa yakasından - Anadolu yakasına, Anadolu yakasından - Avrupa yakasına) ek olarak yaka değişikliği ücreti alınmaktadır.


Eşyalarım daha az olduğunda ne yapmalıyım?


Nakliye İste ev tipleri sizin için uygun değilse, Nakliye İste üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak sizin için geçerli olan sabit fiyat teklifini alabilirsiniz.


Eksper sonrası aldığım teklif üzerinden indirim alabilir miyim?


Eksper sonrası teklif edilen tutar üzerinden indirim yapılamamaktadır, herhangi bir kampanya ile birleştirilememektedir, kredi kartı indirim kampanyası kullanılamamaktadır.


İleri tarihe rezervasyon oluşturabilir miyim?


Nakliye İste platformları üzerinden ister ileri tarihe ister acil olarak anlık ihtiyaçlarınız için rezervasyon oluşturabilirsiniz.


Nakliye İsteye girdiğim bilgilerim güvende midir?


Nakliye İste platformunda bulunan kişisel bilgileriniz güvende olup, 3.Şahıs firmalara veya iştiraklerimizle paylaşılmamaktadır.Rezervasyonumu iptal edebilir miyim?


Rezervasyonunuza 12 saat süre kalana kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Nakliye İste acil seçeneği ile oluşturduğunuz rezervasyonlarda nakliye ekibinin onaylaması durumunda araç açılış ücretinin % 50’si oranında tutar faturalandırılmaktadır.


Adres yanlışlığı durumunda ne yapılır?


Adres eksik veya yanlış olması durumunda Nakliye İste nakliye ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve detaylı bilgileri teyit edecektir.